Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB6T15W19BC
KJB6T15W19BC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB6T15W19BC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB6T15W19BC
Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN HSG PLUG 19POS CABLE SKT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5704 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero KJB6T15W19BC Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN HSG PLUG 19POS CABLE SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5704 pcs Tietolomake MIL-DTL-38999MIL-DTL-38999 Series III Class J & M Brochure
Kategoria Liittimet, Liitännät Wire Gauge tai Range - AWG 20
Käyttö Shielded Kirjoita attribuutit Environment Resistant
Tyyppi For Female Sockets pinosuunnassa Crimp
Suojuksen irrotus Circular Kuorimateriaali, Finish -
Shell Finish Aluminum Alloy Sarja MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS-tila Bulk Plug / Kiima Plug Halkaisija Olive Drab
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 19
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan osanumero KJB6T15W19BC
sisältää - ominaisuudet Coupling Nut
Laajennettu kuvaus 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Kuvaus CONN HSG PLUG 19POS CABLE SKT
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Kiinnitysmutteri, pinnoitus 1.266" (32.16mm)