Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KPT02A20-41PW
KPT02A20-41PW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPT02A20-41PW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPT02A20-41PW
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2045 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero KPT02A20-41PW Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2045 pcs Tietolomake KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 600VAC, 850VDC
päättyminen Solder Cup suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 20-41
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja KPT Pakkaus Bulk
Muut nimet IKPT02A20-41PW
KPT02A2041PW
Suuntautuminen W
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 41
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 7.5A Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 50.0µin (1.27µm)