Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KPT02A20-41PWEX
KPT02A20-41PWEX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KPT02A20-41PWEX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KPT02A20-41PWEX
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1722 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero KPT02A20-41PWEX Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1722 pcs Tietolomake KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 600VAC, 850VDC
päättyminen Solder suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 8-33
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja KPT Pakkaus Bulk
Suuntautuminen W Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 41 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Asennus Ominaisuus Flange Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Nykyinen arvostelu 7.5A