Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDB1-51SL10P
MDB1-51SL10P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDB1-51SL10P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDB1-51SL10P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 709 pcs
Product parameter
Osa numero MDB1-51SL10P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Määrä saatavilla 709 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Leads
Shell Size, Connector asettelu 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Kuorimateriaali, Finish -
Sarja MDB Pakkaus -
Muut nimet 095489-0142 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
laippa Ominaisuus Mating Side, Female Screwlock (2-56) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 3A