Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDB1-51SL1F
MDB1-51SL1F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDB1-51SL1F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDB1-51SL1F
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 708 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero MDB1-51SL1F Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Määrä saatavilla 708 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Leads
Shell Size, Connector asettelu 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Kuorimateriaali, Finish -
Sarja MDB Pakkaus -
Muut nimet 095489-0121 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 51
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 17 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Tulosuoja - Kotelon materiaali Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake - Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Type, Micro-D Väri -
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MDB1-9PCBRP
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN MICRO-D PLUG 9POS R/A SLDR
  • Varastossa:1778
  • Osa#:MDB1-51SL1
  • valmistajat:Cannon