Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDM-15PBSP
MDM-15PBSP
MDM-15PBSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-15PBSP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-15PBSP
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 691 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-15PBSP Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 691 pcs Tietolomake MDM-15PBSPMicrominiature CatalogMDM-15PBSP Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Sarja 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakkaus Bulk
Muut nimet 096512-0110
IMDM-15PBSP
IMDM-15PBSP-ND
MDM-15PBSP-ND
MDM15PBSP-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan toimitusaika 15 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Type, Micro-D
Väri Black Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MDM-15PBSP-7
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:521
  • Osa#:MDM-15PBS
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:792
  • Osa#:MDM-15PBSL58
  • Varastossa:757
  • Osa#:MDM-15PBSM7T
  • Varastossa:548
  • Osa#:MDM-15PBSP-6
  • Varastossa:448
  • Osa#:MDM-15PBSL17
  • Varastossa:846
  • Osa#:MDM-15PBSM7
  • Varastossa:715
  • Osa#:MDM-15PBSP-5