Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > MDM-15PBSPL58
MDM-15PBSPL58
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDM-15PBSPL58 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDM-15PBSPL58
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 790 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero MDM-15PBSPL58 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 790 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Leads
Sarja 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Pakkaus Bulk
Muut nimet 096512-0905 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Liquid Crystal Polymer (LCP)
laippa Ominaisuus Mating Side, Female Screwlock (2-56) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 3A