Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > MS3100R22-18S
MS3100R22-18S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS3100R22-18S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS3100R22-18S
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2384 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero MS3100R22-18S Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2384 pcs Tietolomake MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS BrochureMS3100R22-18S
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 500VAC, 700VDC
päättyminen Solder Cup suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-18
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja Military, MIL-DTL-5015, MS Pakkaus Bulk
Muut nimet IMS3100R22-18S
MS3100R2218S
Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 8
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Nykyinen arvostelu 22A Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Silver Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Olive Drab
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MS3100R22-19S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
  • Varastossa:2111
  • Osa#:MS3100R22-14S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP