Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > MS3100R22-19P
MS3100R22-19P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS3100R22-19P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS3100R22-19P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4514 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MS3100R22-19P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4514 pcs Tietolomake MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 500VAC, 700VDC
päättyminen Solder Cup suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-19
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja Military, MIL-DTL-5015, MS Pakkaus Bulk
Muut nimet IMS3100R22-19P
MS3100R2219P
Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 14
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja Environment Resistant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Threaded
Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Nykyinen arvostelu 22A
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Silver
Liitintyyppi Receptacle, Male Pins Väri Olive Drab
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MS3100R22-14S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
  • Varastossa:1987
  • Osa#:MS3100R22-19S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP