MTB1-13SL2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MTB1-13SL2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MTB1-13SL2
Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO
Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 1849 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero MTB1-13SL2 Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Määrä saatavilla 1849 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja MT Riviväli - Mating -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Pakkaus Bulk
Muut nimet 095273-0027 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 13 Asennustyyppi Through Hole
Materiaali Paloluokitus - Paritetuille pinoaminen Heights -
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Differentiaalitietojen Transmission Diallyl Phthalate (DAP) Eristyskorkeus -
Eristysväri - Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus 13 Position Connector Through Hole Nykyinen arvostelu 3A