MTB1-14PS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MTB1-14PS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MTB1-14PS
Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO
Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 2296 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero MTB1-14PS Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Määrä saatavilla 2296 pcs Tietolomake Microminiature Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Wire Type Discrete
lankatulkki 24-32 AWG Sarja MTB
Rivien välit - Piki 0.050" (1.27mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet 095276-0017
Rivien 1 Joitakin paikkoja 14
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG Yhteydenotto Tyyppi Male Pin