Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > PV75L20-41PL
PV75L20-41PL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PV75L20-41PL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PV75L20-41PL
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 516 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero PV75L20-41PL Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 516 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Male Pins
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 20-41 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Sarja PV
Pakkaus Bulk Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 41
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Plastic
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Silver ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kiinnitysmutteri, pinnoitus Aluminum Alloy, Electroless Nickel Kiinnitysmutterin halkaisija 1.531" (38.89mm)