Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PV75L22-41S
PV75L22-41S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PV75L22-41S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PV75L22-41S
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 445 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero PV75L22-41S Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 445 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 9-35
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Sarja PV Pakkaus Bulk
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 41 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Nykyinen arvostelu -