Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > TD1B25TPP
TD1B25TPP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TD1B25TPP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TD1B25TPP
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 91 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero TD1B25TPP Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Määrä saatavilla 91 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating 200V päättyminen Solder
Sarja 24308-Style, TD1 Pakkaus -
Käyttölämpötila - Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 17 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Tulosuoja - Kotelon materiaali -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Filter, Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake - Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Sub Väri -
Backset-välilyönti 0.715" (18.16mm)