Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > TD1B25TS
TD1B25TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TD1B25TS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TD1B25TS
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 66 pcs
Product parameter
Osa numero TD1B25TS Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Määrä saatavilla 66 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating 200V päättyminen Solder Cup
Sarja 24308-Style, TD1 Pakkaus -
Käyttölämpötila - Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Tulosuoja - Kotelon materiaali -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Filter, Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A