TM75PR3071
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TM75PR3071 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | TM75PR3071 |
|---|---|
| Valmistaja | Cannon |
| Kuvaus | TM75PR3071 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | TM75PR3071 | Valmistaja | Cannon |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TM75PR3071 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4357 pcs | Tietolomake | Trident Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Sarja | Trident Multiway ™ |
| Piki | - | Pakkaus | Bulk |
| Rivien | - | Joitakin paikkoja | 75 |
| Huomautus | Contacts Not Included | Asennustyyppi | Panel Mount |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant | ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 75 Position Housing for Male Pins Connector Panel Mount Rack and Panel | liitin Käyttö | Plug |
| Liitintyyppi | Housing for Male Pins | liitin Style | Rack and Panel |
| Väri | - |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
TM7000B - valmistajat:
Precision Design Associates, Inc. - Kuvaus:
TOUCHSCREEN MOD 7" TM7000 - Varastossa:
689
- Osa#:
TM7EP101 - valmistajat:
Copal Electronics - Kuvaus:
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP - Varastossa: