TM75RR2851
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TM75RR2851 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | TM75RR2851 |
|---|---|
| Valmistaja | Cannon |
| Kuvaus | TM75RR2851 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Osa numero | TM75RR2851 | Valmistaja | Cannon |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TM75RR2851 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 458 pcs | Tietolomake | Trident Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Sarja | Trident Multiway ™ |
| Piki | - | Pakkaus | Bulk |
| Rivien | - | Joitakin paikkoja | 75 |
| Huomautus | Contacts Not Included | Asennustyyppi | Panel Mount |
| ominaisuudet | Guide Pin | Yksityiskohtainen kuvaus | 75 Position Housing for Female Sockets Connector Panel Mount Rack and Panel |
| liitin Käyttö | Receptacle | Liitintyyppi | Housing for Female Sockets |
| liitin Style | Rack and Panel | Väri | - |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
TM7EP103 - valmistajat:
Copal Electronics - Kuvaus:
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP - Varastossa: