Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > CPPC7L-A7B6-33.333TS
CPPC7L-A7B6-33.333TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CPPC7L-A7B6-33.333TS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CPPC7L-A7B6-33.333TS
Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 33.333MHZ CMOS SMD
Product parameter
Osa numero CPPC7L-A7B6-33.333TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 33.333MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 33152 pcs Tietolomake CPP Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja FIPO™ CPP Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 2 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±100ppm Taajuus 33.333MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33.333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 25mA