Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > CPPC7L-A7BP-10.0000TS
CPPC7L-A7BP-10.0000TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CPPC7L-A7BP-10.0000TS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CPPC7L-A7BP-10.0000TS
Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD
Product parameter
Osa numero CPPC7L-A7BP-10.0000TS Valmistaja Cardinal Components
Kuvaus OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 18133 pcs Tietolomake CPP Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja FIPO™ CPP Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 2 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 10MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 25mA