Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs > CS218I-50PB
CS218I-50PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CS218I-50PB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CS218I-50PB
Valmistaja Central Semiconductor
Kuvaus DIODE RECT 50A 1200V TO-218
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5962 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CS218I-50PB Valmistaja Central Semiconductor
Kuvaus DIODE RECT 50A 1200V TO-218 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5962 pcs Tietolomake CS218I-50 Series
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - On State (VTM) (Max) 1.9V
Jännite - Off State 1.2kV Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Toimittaja Device Package TO-218 Sarja -
SCR Tyyppi Standard Recovery Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-218-3 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR 1.2kV 50A Standard Recovery Through Hole TO-218
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 50A Nykyinen - Off State (Max) 20µA
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 500A @ 100Hz Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 80mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 80mA