Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs > CS220-12N
CS220-12N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CS220-12N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CS220-12N
Valmistaja Central Semiconductor
Kuvaus SCR 12A TH TO-220
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CS220-12N Valmistaja Central Semiconductor
Kuvaus SCR 12A TH TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4859 pcs Tietolomake CS220-12x
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - On State (VTM) (Max) 1.6V
Jännite - Off State 800V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Toimittaja Device Package TO-220 Sarja -
SCR Tyyppi Standard Recovery Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-220-3 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR 800V 12A Standard Recovery Through Hole TO-220
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 12A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) -
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 20mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 15mA