Koti > Tuotteet > Prototyypit, valmistuskoneet > Adapter, Breakout-kortit > FPC030P025
FPC030P025
FPC030P025
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FPC030P025 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FPC030P025
Valmistaja Chip Quik, Inc.
Kuvaus FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.3 MM PIT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero FPC030P025 Valmistaja Chip Quik, Inc.
Kuvaus FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.3 MM PIT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14242 pcs Tietolomake FPC030P025Pin Assembly InstrAdapter Selection Guide
Kategoria Prototyypit, valmistuskoneet Koko / Dimension 0.900" x 1.300" (22.86mm x 33.02mm)
Sarja Proto-Advantage Proto Board Type SMD to DIP
Piki 0.012" (0.30mm) paketti Hyväksytyt FPC Connector
Joitakin paikkoja 25 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali FR4 Epoxy Glass Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Hallitus Paksuus 0.062" (1.57mm) 1/16"