Koti > Tuotteet > Prototyypit, valmistuskoneet > Adapter, Breakout-kortit > FPC040P030
FPC040P030
FPC040P030
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FPC040P030 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FPC040P030
Valmistaja Chip Quik, Inc.
Kuvaus FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.4 MM PIT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero FPC040P030 Valmistaja Chip Quik, Inc.
Kuvaus FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.4 MM PIT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19285 pcs Tietolomake FPC040P030Pin Assembly InstrAdapter Selection Guide
Kategoria Prototyypit, valmistuskoneet Koko / Dimension 0.900" x 1.550" (22.86mm x 39.37mm)
Sarja Proto-Advantage Proto Board Type SMD to DIP
Piki 0.016" (0.40mm) paketti Hyväksytyt FPC Connector
Joitakin paikkoja 30 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali FR4 Epoxy Glass Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Hallitus Paksuus 0.062" (1.57mm) 1/16"