Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > A5KP220A-G
A5KP220A-G
A5KP220A-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta A5KP220A-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero A5KP220A-G
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 220V 356V R-6
Product parameter
Osa numero A5KP220A-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 220V 356V R-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 54703 pcs Tietolomake A5KP-G Series
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 220V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 356V Jännite - erittely (min) 246V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package R-6 Sarja Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Teho - huippukulma 5000W (5kW)
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case R6, Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.04A