Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > A5KP26CA-G
A5KP26CA-G
A5KP26CA-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta A5KP26CA-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero A5KP26CA-G
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 26V 42.1V R-6
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero A5KP26CA-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 26V 42.1V R-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 64328 pcs Tietolomake A5KP-G Series
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 26V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 42.1V Jännite - erittely (min) 28.9V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package R-6
Sarja Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 5000W (5kW) Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case R6, Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 118.76A Kapasitanssi @ Taajuus -