Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > ATV02W8V5-HF
ATV02W8V5-HF
ATV02W8V5-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATV02W8V5-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATV02W8V5-HF
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 8.5V 14.4V SOD123
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero ATV02W8V5-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 8.5V 14.4V SOD123 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 583551 pcs Tietolomake ATV02W5V0-HF thru 191-HF
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 8.5V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 14.4V Jännite - erittely (min) 9.44V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SOD-123 Sarja Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Teho - huippukulma 200W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOD-123F
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.89A