Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > ATV02W8V5B-HF
ATV02W8V5B-HF
ATV02W8V5B-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATV02W8V5B-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATV02W8V5B-HF
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 8.5V 14.4V SOD123
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero ATV02W8V5B-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 8.5V 14.4V SOD123 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 487638 pcs Tietolomake ATV02W5V0-HF thru 191-HF
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 8.5V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 14.4V Jännite - erittely (min) 9.44V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOD-123
Sarja Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 200W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOD-123F Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.89A Kapasitanssi @ Taajuus -