BR10005W-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BR10005W-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | BR10005W-G |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | BRIDGE DIODE 10A 50V BR-W |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | BR10005W-G | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | BRIDGE DIODE 10A 50V BR-W | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5850 pcs | Tietolomake | BR10/15/25/35/50A W -G Series |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Peak Reverse (Max) | 50V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.1V @ 100A | teknologia | Standard |
| Toimittaja Device Package | BR-W | Sarja | - |
| Pakkaus | Tray | Pakkaus / Case | 4-Square, BR-W |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TJ) | Asennustyyppi | Through Hole |
| diodi Tyyppi | Single Phase | Yksityiskohtainen kuvaus | Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole BR-W |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 10µA @ 50V | Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | 10A |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
BR101 - valmistajat:
GeneSiC Semiconductor - Kuvaus:
DIODE BRIDGE 100V 10A BR-10 - Varastossa: