BR1-488-01
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BR1-488-01 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | BR1-488-01 |
|---|---|
| Valmistaja | Essentra Components |
| Kuvaus | BARBED FASTENR 0.488 1000 PCS |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | BR1-488-01 | Valmistaja | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 500087 pcs | Tietolomake | BR Series Drawing |
| Kategoria | Laitteisto, kiinnittimet, tarvikkeet | Tyyppi | Barbed Fastener (2 Piece) |
| Sarja | BR | niitti Pituus | 0.488" (12.40mm) |
| niitti Halkaisija | - | Muut nimet | 21100012 BR1-488-01-ND BR148801 RPC3533 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable | materiaali | Nylon |
| Valmistajan toimitusaika | 2 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| reiän halkaisija | 0.281" (7.14mm) | Head Korkeus | 0.093" (2.36mm) |
| Head Halkaisija | 0.750" (19.05mm) 3/4" | Grip Range | 0.500" ~ 0.812" (12.70mm ~ 20.62mm) |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | Barbed Fastener (2 Piece) 0.500" ~ 0.812" (12.70mm ~ 20.62mm) Grip Range Nylon |