CZRW55C6V8-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CZRW55C6V8-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | CZRW55C6V8-G |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD123 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | CZRW55C6V8-G | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD123 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1386932 pcs | Tietolomake | CZRW55C2V4~39-G Series |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 6.8V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 900mV @ 10mA | Toleranssi | ±6% |
| Toimittaja Device Package | SOD-123 | Sarja | - |
| Virta - Max | 500mW | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | SOD-123 | Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 20 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | 15 Ohms | Yksityiskohtainen kuvaus | Zener Diode 6.8V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 2µA @ 4V |