Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > CZRZ3V3B-HF
CZRZ3V3B-HF
CZRZ3V3B-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CZRZ3V3B-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CZRZ3V3B-HF
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 3.3V 100MW 0201
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero CZRZ3V3B-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 3.3V 100MW 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 3.3V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA Toleranssi ±5.61%
Toimittaja Device Package 0201 (0603 Metric) Sarja -
Virta - Max 100mW Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 0201 (0603 Metric) Muut nimet 641-1528-6
Käyttölämpötila 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 100 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 3.3V 100mW ±5.61% Surface Mount 0201 (0603 Metric)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 20µA @ 1V