TV02W6V5-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TV02W6V5-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | TV02W6V5-G |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | TVS DIODE 6.5V 11.2V SOD123 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | TV02W6V5-G | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 6.5V 11.2V SOD123 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 492967 pcs | Tietolomake | TV02W5V0~191-G |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 6.5V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 11.2V | Jännite - erittely (min) | 7.22V |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 | Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | SOD-123 | Sarja | - |
| Power Line Protection | No | Teho - huippukulma | 200W |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | SOD-123 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 20 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 17.86A |