TV02W6V5B-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TV02W6V5B-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | TV02W6V5B-G |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | TVS DIODE 6.5V 11.2V SOD123 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | TV02W6V5B-G | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 6.5V 11.2V SOD123 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 564901 pcs | Tietolomake | TV02W5V0~191-G |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 6.5V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 11.2V | Jännite - erittely (min) | 7.22V |
| Tyyppi | Zener | Toimittaja Device Package | SOD-123 |
| Sarja | - | Power Line Protection | No |
| Teho - huippukulma | 200W | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | SOD-123 | Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 20 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 17.86A | Kapasitanssi @ Taajuus | - |