TV04A220JB-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TV04A220JB-G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | TV04A220JB-G |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | TVS DIODE 22V 35.5V SMA |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | TV04A220JB-G | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 22V 35.5V SMA | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 738178 pcs | Tietolomake | TV04A4V0~441-G |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 22V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 35.5V | Jännite - erittely (min) | 24.4V |
| Tyyppi | Zener | Toimittaja Device Package | SMA (DO-214AC) |
| Sarja | - | Power Line Protection | No |
| Teho - huippukulma | 400W | Pakkaus | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case | DO-214AC, SMA | Muut nimet | 641-1239-6 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 16 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 11.27A |