TV04A240J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TV04A240J-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | TV04A240J-HF |
|---|---|
| Valmistaja | Comchip Technology |
| Kuvaus | TVS DIODE 24V 38.9V SMA |
Product parameter
| Osa numero | TV04A240J-HF | Valmistaja | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 24V 38.9V SMA | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 742402 pcs | Tietolomake | TV04A5V0~441-HF |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 24V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 38.9V | Jännite - erittely (min) | 26.7V |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 | Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | SMA (DO-214AC) | Sarja | - |
| Power Line Protection | No | Teho - huippukulma | 400W |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | DO-214AC, SMA |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 16 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 10.28A |