Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > TV15C171JB-HF
TV15C171JB-HF
TV15C171JB-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TV15C171JB-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TV15C171JB-HF
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 170V 275V DO214AB
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero TV15C171JB-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 170V 275V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 168050 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 170V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 275V Jännite - erittely (min) 189V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMC)
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.45A Kapasitanssi @ Taajuus -