Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > TV15C180J-HF
TV15C180J-HF
TV15C180J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TV15C180J-HF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TV15C180J-HF
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
Product parameter
Osa numero TV15C180J-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 188226 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 18V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 29.2V Jännite - erittely (min) 20V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMC) Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.37A