Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > T604-030.72M
T604-030.72M
T604-030.72M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T604-030.72M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T604-030.72M
Valmistaja Connor-Winfield
Kuvaus OSC VCTCXO 30.72 MHZ LVCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero T604-030.72M Valmistaja Connor-Winfield
Kuvaus OSC VCTCXO 30.72 MHZ LVCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5118 pcs Tietolomake T, TV Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCTCXO Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)