Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > T604-040.0M
T604-040.0M
T604-040.0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T604-040.0M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T604-040.0M
Valmistaja Connor-Winfield
Kuvaus OSC VCTCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero T604-040.0M Valmistaja Connor-Winfield
Kuvaus OSC VCTCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5521 pcs Tietolomake T, TV Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCTCXO Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)