Koti > Tuotteet > kytkimet > Liukukytkimet > ES125D10-Z
ES125D10-Z
ES125D10-Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ES125D10-Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ES125D10-Z
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus SWITCH SLIDE SPDT 25A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs30 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ES125D10-Z Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus SWITCH SLIDE SPDT 25A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 20174 pcs Tietolomake ES Series
Kategoria kytkimet Voltage Rating - AC 125V
päättyminen Style Screw Terminal kytkin matka 8.00mm
kytkin Toiminta On-On Sarja ES
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -
käyttövoima - Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Sähköinen Life 20,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Slide Switch SPDT Panel Mount Nykyinen arvostelu 25A (AC)
Yhteystietojen ajoitus Non-Shorting (BBM) Yhteydenotto Material -
Yhteydenotto Finish - Piiri SPDT
Actuator Type Standard toimilaite Material -
toimilaite Pituus 9.00mm