Koti > Tuotteet > kytkimet > Liukukytkimet > ES125D12-Z
ES125D12-Z
ES125D12-Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ES125D12-Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ES125D12-Z
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus SWITCH SLIDE SPDT 25A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ES125D12-Z Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus SWITCH SLIDE SPDT 25A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 27102 pcs Tietolomake ES Series
Kategoria kytkimet Voltage Rating - AC 125V
päättyminen Style Solder Lug kytkin matka 8.00mm
kytkin Toiminta On-On Sarja ES
Pakkaus Bulk Muut nimet 563-1608
Käyttölämpötila - käyttövoima -
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life - Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Sähköinen Life 20,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Slide Switch SPDT Panel Mount
Nykyinen arvostelu 25A (AC) Yhteystietojen ajoitus Non-Shorting (BBM)
Yhteydenotto Material - Yhteydenotto Finish -
Piiri SPDT Actuator Type Standard
toimilaite Material - toimilaite Pituus 9.00mm