Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > SM31TB203
SM31TB203
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM31TB203 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM31TB203
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 20K OHM 0.125W GW SIDE
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero SM31TB203 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 20K OHM 0.125W GW SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 74018 pcs Tietolomake SM-3 & 31 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±20%
päättyminen Style Gull Wing lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Square - 0.173" L x 0.154" W x 0.134" H (4.40mm x 3.90mm x 3.40mm) Sarja SM31
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 20 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet SM-31TB 20K OHM (203)
SM-31TB203
Kierrosten lukumäärä 5
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment