Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > SM31TB205
SM31TB205
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM31TB205 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM31TB205
Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 2M OHM 0.125W GW SIDE
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero SM31TB205 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 2M OHM 0.125W GW SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 68031 pcs Tietolomake SM-3 & 31 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±20%
päättyminen Style Gull Wing lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Square - 0.173" L x 0.154" W x 0.134" H (4.40mm x 3.90mm x 3.40mm) Sarja SM31
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 2 MOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet SM-31TB 2M OHM (205)
SM-31TB205
Kierrosten lukumäärä 5
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 2 MOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment