Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > DBS400B15
DBS400B15
DBS400B15
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBS400B15 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBS400B15
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 407 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero DBS400B15 Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 407 pcs Tietolomake DBS Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - tulo (Min) 200V
Jännite - tulo (Max) 400V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Sarja DBS Virta (wattia) 405W
Pakkaus / Case 21-DIP Module Muut nimet 1776-2007
DBS400B15-ND
Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 87% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 27A 200V - 400V Input
Nykyinen - Output (Max) 27A Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
DBS400B18 Image
  • Osa#:DBS400B18
  • valmistajat:Cosel
  • Kuvaus:DC DC CONVERTER 18V