Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > DBS400B18
DBS400B18
DBS400B18
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBS400B18 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBS400B18
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 18V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 290 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero DBS400B18 Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 18V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 290 pcs Tietolomake DBS Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 18V Jännite - tulo (Min) 200V
Jännite - tulo (Max) 400V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Sarja DBS Virta (wattia) 396W
Pakkaus / Case 21-DIP Module Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 89% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 18V 22A 200V - 400V Input
Nykyinen - Output (Max) 22A Sovellukset ITE (Commercial)