PBA600F-15-CF4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PBA600F-15-CF4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | PBA600F-15-CF4 |
|---|---|
| Valmistaja | Cosel |
| Kuvaus | AC/DC CONVERTER 15V |
Product parameter
| Osa numero | PBA600F-15-CF4 | Valmistaja | Cosel |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | AC/DC CONVERTER 15V | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 170 pcs | Tietolomake | PBA300-1500 Series Datasheet |
| Kategoria | Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) | Jännite - Tuotos 4 | - |
| Jännite - Tuotos 3 | - | Jännite - Tuotos 2 | - |
| Jännite - Tuotos 1 | 15V | Jännite - Isolation | 3kV |
| Jännite - Input | 85 ~ 264 VAC | Tyyppi | Enclosed |
| Koko / Dimension | 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm) | Sarja | PB |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 70°C (With Derating) | Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Chassis Mount | Vaadittu vähimmäiskuormitus | No |
| Valmistajan toimitusaika | 8 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| tehokkuus | 82% | Yksityiskohtainen kuvaus | Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 43A 85 ~ 264 VAC Input |
| Nykyinen - Output (Max) | 43A | Hyväksynnät | CE, cURus, TUV |