Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PBA600F-15-CU
PBA600F-15-CU
PBA600F-15-CU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PBA600F-15-CU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PBA600F-15-CU
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 155 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero PBA600F-15-CU Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 155 pcs Tietolomake PBA300-1500 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm) Sarja PB
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tehokkuus 82% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 43A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 43A Hyväksynnät CE, cURus, TUV
Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
PBA600F-15 Image
  • Osa#:PBA600F-15
  • valmistajat:Cosel
  • Kuvaus:AC/DC CONVERTER 15V