Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > AC DC -muuntimet > TUNS500F12
TUNS500F12
TUNS500F12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TUNS500F12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TUNS500F12
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 515 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero TUNS500F12 Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 515 pcs Tietolomake TU Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.62" L x 2.42" W x 0.50" H (117.3mm x 61.5mm x 12.7mm)
Sarja TUN Virta (wattia) 500W
Pakkaus / Case 7-DIP Module Muut nimet 1776-1803
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 23 Weeks
kuorman asetus 24mV line asetus 24mV
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Universal Input
tehokkuus 86% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 42A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 42A Hyväksynnät CE, cURus, TUV