Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > AC DC -muuntimet > TUNS700F48
TUNS700F48
TUNS700F48
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TUNS700F48 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TUNS700F48
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 478 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero TUNS700F48 Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 478 pcs Tietolomake TU Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 48V Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.62" L x 2.42" W x 0.50" H (117.3mm x 61.5mm x 12.7mm)
Sarja TUN Virta (wattia) 700W
Pakkaus / Case 7-DIP Module Muut nimet 1776-1799
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 23 Weeks kuorman asetus 96mV
line asetus 96mV Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Universal Input tehokkuus 90%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 14.6A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 14.6A