Koti > Tuotteet > releet > Solid State Relays > H12WD48125K-10
H12WD48125K-10
H12WD48125K-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta H12WD48125K-10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero H12WD48125K-10
Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 905 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero H12WD48125K-10 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 905 pcs Tietolomake H12WD Series Datasheet
Kategoria releet Jännite - Load 48V ~ 660V
Jännite - Input 4 ~ 32VDC päättyminen Style Screw Terminal
Toimittaja Device Package - Sarja H12WD
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Hockey Puck
lähtö Tyyppi AC Muut nimet CC2342
H12WD48125K-10-ND
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Tyhjäkäyntivirran 125A
Piiri SPST-NO (1 Form A)
Liittyvät tuotteet
H12WD48125 Image
  • Osa#:H12WD48125
  • valmistajat:Crydom